
Пилосос Karcher WD 3 P (1 кВт, 17 л) (1.629-881.0). Оригінал
- Нет в наличии
5 059 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пилосос Karcher WD 3 P (1 кВт, 17 л) (1.629-881.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для миючого засобу | немає |
| Вес | 5.4 кг |
| Габаритні розміри | 388x340x503 мм |
| Гарантія | 24 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | є видування повітря, HEPA-фільтр, на корпусі регулятор потужності |
| Применение | сухе прибирання, збір рідини |
| Комплектация | всмоктувальний шланг 2 м 35 мм, всмоктувальні трубки 2 шт. 0.5 м 35 мм, насадка для вологого та сухого прибирання Clips, патронний фільтр Стандарт, щілинна насадка, паперовий фільтр-мішок 1 шт., знімна ручка, додаткові насадки |
| Максимальная выходная мощность | 1000 Вт |
| Материал | Пластик |
| Пилозбірник | 17 л, контейнер, мішок |
| Мощность всасывания | 200 Вт |
- Цена: 5 059 ₴




