
Пилосос Karcher WD 2 Cartridge Filter Kit (1 кВт, 12 л) (1.629-764.0). Оригінал
- Нет в наличии
2 572 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пилосос Karcher WD 2 Cartridge Filter Kit (1 кВт, 12 л) (1.629-764.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Габаритні розміри | 369x337x430 мм |
| Гарантія | 24 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Применение | сухе прибирання, збір рідини |
| Комплектация | шланг (1.9 м, діаметр 35 мм), всмоктувальні трубки (2 шт., 0.5 м, діаметр 35 мм), насадка для вологого і сухого прибирання (Clips), поролонновий фільтр, насадка для щілин, паперовий фільтр-мішок |
| Пилозбірник | 12 л |
| Мощность | 1000 Вт |
| Мощность всасывания | 180 мбар |
- Цена: 2 572 ₴






