
Дриль-шуруповерт акумуляторний Makita DDF483Z (18 В, без АКБ). Оригінал
- Нет в наличии
5 481 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт акумуляторний Makita DDF483Z (18 В, без АКБ). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.9 кг |
| Габаритні розміри | 162x79x247 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 38 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | акумулятор та зарядний пристрій в комплект не входять |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 40 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18В |
| Патрон | 13 мм |
| Режимы работы | Сверление |
| Скорость вращения вала | 1700 об/хв |
- Цена: 5 481 ₴

