
Перфоратор Makita HR2652 (0.8 кВт)
- Нет в наличии
- Код: HR2652
19 162 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Makita HR2652 (0.8 кВт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 604x89x260 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 26 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68-80 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.2 Дж |
| Комплектация | система збору пилу, бічна ручка, кейс, обмежувач глибини |
| Количество ударов | 0-4600 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 800 Вт |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом і довбання |
| Скорость вращения вала | 0-1220 об/хв |
- Цена: 19 162 ₴
