
Бензинова мотопомпа Hyundai HYA 83 (7 к.с.) (HYA 83). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: HYA 83
17 325 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензинова мотопомпа Hyundai HYA 83 (7 к.с.) (HYA 83). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 25 кг |
| Высота всасывания | 5 м |
| Висота напору | 20 м |
| Габаритні розміри | 640x560x530 мм |
| Гарантія | 24 |
| Діаметр патрубка / з'єднання | 80 мм |
| Объем двигателя | 212 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Мощность | 7 к.с. |
| Производительность | 55.5 куб.м/год |
| Розмір часток у воді | 8 мм |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний, 1-циліндровий |
| Тип жидкости | токсичні речовини, вода з домішками, морська вода, хімічно нейтральні речовини, чиста вода, хімічно активні речовини, спирти |
- Цена: 17 325 ₴





