
Бензиновий зварювальний генератор Hyundai HYW 210AC (5 кВт, 210 А). Оригінал
- Нет в наличии
94 529 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензиновий зварювальний генератор Hyundai HYW 210AC (5 кВт, 210 А). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Количество фаз | 1 |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Hyundai IC 420 |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 107 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 685х530х680 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дисплей | вольтметр, лічильник мотогодин |
| Комплектация | ключ запалювання, акумулятор, запобіжник, транспортувальний комплект, керівництво з експлуатації, гарантійний талон |
| Максимальная выходная мощность | 5 кВт |
| Напряжение питания | 230 В |
| Номинальная выходная мощность | 4.5 кВт |
| Объем двигателя | 420 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 1.1 л |
| Мощность | 16 к.с. |
| Розетки | 2х16 А, є вихід 12 В (6 А) |
| Сила тока | 50-140 А |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Стабілізація напруги | інтелектуальна система AVR |
| Степень защиты | IP23M |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний, OHV з верхнім розташуванням клапанів |
| Тип пуску | електричний та ручний стартер |
| Время работы | 7 год |
- Цена: 94 529 ₴




