
Дриль-шуруповерт акумуляторний Bosch GSR 18V-60 C Professional (18 В, 5 А*год) (06019G1100). Оригінал
- Нет в наличии
14 209 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт акумуляторний Bosch GSR 18V-60 C Professional (18 В, 5 А*год) (06019G1100). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А*год |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 38 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | швидкозарядний пристрій GAL 1880 CV, L-BOXX 136, вкладиш для 1/2 кейса L-BOXX під інструмент і зарядний пристрій, 2 акумулятора GBA 18V 5.0Ah |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 60 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 13 мм |
| Режимы работы | Сверление |
| Тривалість заряджання акумулятора | 45 хв |
| Скорость вращения вала | 1900 об/хв |
- Цена: 14 209 ₴





