
Перфоратор Bosch GBH 180-LI Professional (18 В, 4 А*год, 1.7 Дж) (0615990L6J). Оригінал
- Нет в наличии
6 599 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 180-LI Professional (18 В, 4 А*год, 1.7 Дж) (0615990L6J). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | 3.2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 20 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 1.7 Дж |
| Комплектация | інструмент (в комплектації "соло"), акумулятор GBA 18 В 4.0 А*год, зарядний пристрій GAL 18V-40. Упаковка - коробка синього кольору |
| Количество ударов | 0-4550 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | свердління + удар, удар, свердління |
| Тривалість заряджання акумулятора | 65 хв |
| Скорость вращения вала | 0-1800 об/хв |
- Цена: 6 599 ₴









