
Кутова шліфмашина акумуляторна Bosch GWS 18-125 V-Li Professional (18 В, 4 А*год) (0615990L6G). Оригінал
- Нет в наличии
7 149 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина акумуляторна Bosch GWS 18-125 V-Li Professional (18 В, 4 А*год) (0615990L6G). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | інструмент (в комплектації "соло"), акумулятор GBA 18 В 4.0 А*год, зарядний пристрій GAL 18V-40. Упаковка - коробка синього кольору |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тривалість заряджання акумулятора | 65 хв |
| Скорость вращения вала | 10000 об/хв |
- Цена: 7 149 ₴






