
Багатофункціональна шліфмашина Bosch PSM 200 AES (200 Вт, 182 мм) (06033B6020). Оригінал
- Нет в наличии
5 944 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Багатофункціональна шліфмашина Bosch PSM 200 AES (200 Вт, 182 мм) (06033B6020). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 1.8 мм |
| Вес | 1.4 кг |
| Габарити платформи | 182х92 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | пластиковий кейс, 1 прямокутна робоча поверхня, 1 шліфувальний аркуш P80 (трикутний), 1 шліфувальний аркуш P80 (прямокутний) |
| Кількість коливань / ходів | 6000-26000 кол/хв |
| Мощность | 200 Вт |
| Скорость вращения вала | 3000-13000 об/хв |
- Цена: 5 944 ₴







