
Садовий подрібнювач AL-KO Easy Crush MH 2800 (2.8 кВт) (112854). Оригінал
- Нет в наличии
10 350 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий подрібнювач AL-KO Easy Crush MH 2800 (2.8 кВт) (112854). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | є вимикач "нульового струму" |
| Максимальна товщина гілки | 42 мм |
| Мощность | 2800 Вт |
| Производительность | 125 кг/год |
| Різальна система | ножовий механізм (фрезерний) |
| Травозбірник | 50 л |
- Цена: 10 350 ₴







