
Акумуляторний пилосос Makita DCL183DZX (18 В, без АКБ, 0.6 л). Оригінал
- Нет в наличии
1 994 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний пилосос Makita DCL183DZX (18 В, без АКБ, 0.6 л). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.1 кг |
| Габаритні розміри | 454x102x148 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | насадка для прибирання підлоги, насадка для обробки пазів / швів, всмоктувальна трубка, утримувач для насадок, фільтр грубої очистки і звичайний фільтр, АКБ і зарядний пристрій в комплект не входять |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пилозбірник | 0.6 л |
| Мощность всасывания | 22 мбар |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время работы | 24 хв від BL1813G |
- Цена: 1 994 ₴


