
Отбойный молоток Bosch GSH 500 Professional (1.1 кВт, 7.5 Дж) (0611338720)
- Готово к отправке
- Код: 0611338720
18 870 ₴
16 128 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відбійний молоток Bosch GSH 500 Professional (1.1 кВт, 7.5 Дж) (0611338720). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 5.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 460х103х235 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | Vario-lock, блокування, м'яка рукоятка |
| Энеpгия удаpа | 7.5 Дж |
| Комплектация | 1 пікоподібне зубило SDS-max (280 мм), 1 додаткова рукоятка, кейс |
| Количество ударов | 2900 уд/хв |
| Патрон | SDS-max |
| Мощность | 1100 Вт |
- Цена: 16 128 ₴






