
Дриль Metabo BE 650 (650 Вт) (600360930). Оригінал
- Нет в наличии
4 145 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль Metabo BE 650 (650 Вт) (600360930). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Дополнительно | плавне регулювання обертів |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | швидкозатискний патрон Futuro Plus |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 9 Нм |
| Патрон | швидкозатискний, 1.5-13 мм |
| Мощность | 650 Вт |
| Скорость вращения вала | 0-2800 об/хв |
- Цена: 4 145 ₴

