
Шуруповерт акумуляторний Bosch GSR 120-LI + GLI 12V-300 (12 В, 2х2 А*год, 30 Н*м) (06019G8004). Оригінал
- Нет в наличии
5 729 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт акумуляторний Bosch GSR 120-LI + GLI 12V-300 (12 В, 2х2 А*год, 30 Н*м) (06019G8004). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 A*год |
| Вес | шуруповерт: 0.8 кг; ліхтар: 0.15 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Діаметр шурупів | 7 мм |
| Комплектация | ліхтар GLI 12V-300 (06014A1000), дриль-шуруповерт GSR 120-LI2, 2 акумулятори GBA 12V 2.0Ah, зарядний пристрій GAL 1210 CV, кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 30 / 14 Н*м |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 1.5-10 мм, швидкозатискний з Auto-Lock |
| Робоча висота | шуруповерт: 196 мм; ліхтар: 182 мм |
| Световой поток | 300 лм |
| Ступені крутного моменту | 20+1 |
| Тип двигателя | щітковий |
| Скорость вращения вала | 0-400 / 0-1500 об/хв |
- Цена: 5 729 ₴









