
Снігоочисник акумуляторний AL-KO SnowLine 48 Li (40 В) (113591). Оригінал
- Нет в наличии
11 700 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Снігоочисник акумуляторний AL-KO SnowLine 48 Li (40 В) (113591). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип двигателя | Электрический |
| Общие | |
| Вес | 13.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 200 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дальність викиду снігу | 6 м |
| Дополнительно | є ліхтарик |
| Комплектация | гарантійний талон, без акумулятора, без зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Система забору снігу | одноступенева |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип пересування | несамохідний |
| Ширина обработки | 480 мм |
- Цена: 11 700 ₴



