
Газонокосарка акум. Moweo 42.0 Li, AL-KO. Оригінал
- Нет в наличии
33 639 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка акум. Moweo 42.0 Li, AL-KO. Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 22.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 30-75 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | задній викид трави в мішок |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 180 / 205 мм |
| Комплектация | акумулятор, зарядний пристрій |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Напряжение питания | 40 В |
| Система регулювання висоти ножа | синхронна, 7-ступінчаста |
| Тип двигателя | електричний (акумулятор) |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | 65 л |
| Ширина обработки | 420 мм |
- Цена: 33 639 ₴

