
Газонокосарка VS-B Premium 520, AL-KO. Оригінал
- Нет в наличии
37 539 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка VS-B Premium 520, AL-KO. Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Мульчирование | Да |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Марка двигателя | B&S 675 EXi |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 34.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | бічний викид трави, задній викид в мішок |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 200 / 280 мм |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Объем двигателя | 163 см.куб |
| Мощность | 3.5 к.с. |
| Система регулювання висоти ножа | синхронна, 7-ступінчаста |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Тип пересування | самохідна |
| Травозбірник | 70 л, пластик |
| Скорость передвижения | 4.5 км/год |
| Ширина обработки | 510 мм |
- Цена: 37 539 ₴






