
Газонокосарка мех. Classic Soft Touch 2,8 HM, AL-KO. Оригінал
- Нет в наличии
2 298 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка мех. Classic Soft Touch 2,8 HM, AL-KO. Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 14-35 мм (7 позицій) |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 220 мм |
| Площадь обработки | 150 кв.м |
| Різальна система | 5 ножів на барабані |
| Ширина обработки | 280 мм |
- Цена: 2 298 ₴



