
Аэратор AL-KO Combi Care 36 E Comfort (1500 Вт) (113465)
- Нет в наличии
- Код: 113465
9 199 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аератор-розпушувач Combi Care Comfort 36 E, AL-KO. Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 360 мм (аерація) / 360 мм (розпушування) |
| Гарантія | 12 |
| Матеріал корпуса | пластик РР |
| Мощность | 1500 Вт |
| Режимы работы | вертикуляція, аерація, збір |
| Руків'я | регулюється по висоті |
| Різальна система | аератор 44 сталевих пружинних зубця / розпушувач 20 сталевих ножів |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 5 положень |
| Тип двигателя | Электрический |
| травозбірник | 55 л |
- Цена: 9 199 ₴






