
Дриль ударний Bosch EasyImpact 550 (550 Вт) (0603130020). Оригінал
- Нет в наличии
1 988 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль ударний Bosch EasyImpact 550 (550 Вт) (0603130020). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 10 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 25 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 8 мм |
| Комплектация | пластмасовий кейс, обмежувач глибини, додаткова рукоятка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 11 Нм |
| Количество ударов | 33000 уд/хв |
| Патрон | швидкозатисний |
| Мощность | 550 Вт |
| Редуктор | 1-швидкісний |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
- Цена: 1 988 ₴





