
Шуруповерт акумуляторний Bosch IXO VI Colour (3.6 В, 1.5 А*год) (06039C7022). Оригінал
- Нет в наличии
2 621 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт акумуляторний Bosch IXO VI Colour (3.6 В, 1.5 А*год) (06039C7022). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А*год |
| Вес | 0.35 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Комплектация | 10 стандартних біт, зарядний пристрій micro-USB + зарядний кабель, кейс для зберігання |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 4.5 Нм |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Патрон | 5 мм, шестигранник |
| Тип питания | від акумулятора |
| Скорость вращения вала | 215 об/хв |
- Цена: 2 621 ₴









