
Шуруповерт акум. 12В EasyDrill 1200, Bosch. Оригінал
- Нет в наличии
3 275 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт акум. 12В EasyDrill 1200, Bosch. Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А*год |
| Вес | 1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, регулювання величини крутного моменту |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 6 мм |
| Комплектация | зарядний пристрій, акумуляторна батарея (2 шт.), пластмасовий кейс, керівництво користувача, подвійна біта |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 20 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 10 мм |
| Тип питания | від акумулятора |
| Скорость вращения вала | 1650 об/хв |
- Цена: 3 275 ₴



