
Пила дискова Bosch GKS 190 + Toolbox PRO (1.4 кВт, 190 мм) (0615990L2E). Оригінал
- Нет в наличии
5 649 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила дискова Bosch GKS 190 + Toolbox PRO (1.4 кВт, 190 мм) (0615990L2E). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 4.2 кг |
| Диаметр посадочного отверстия | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 242 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (45°) | 50 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 70 мм |
| Длина кабеля | 4 м |
| Внешний диаметр | 190 мм |
| Комплектация | пильний диск з твердосплавними напайками, ключ з шестигранником, паралельний упор, перехідник для пиловідведення, ящик для інструменту Toolbox PRO |
| Кут нахилу / повороту | 56° |
| Скорость вращения вала | 1400 Вт |
- Цена: 5 649 ₴








