
Самоходная газонокосилка AL-KO Comfort 51.0 SP-A (2.85 л.с.) (119944)
- Готово к отправке
- Код: 119944
29 119 ₴
25 999 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самохідна газонокосарка AL-KO Comfort 51.0 SP-A (2.85 к.с.) (119944). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 35.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Гарантія | 36 |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Площадь обработки | 1800 кв.м |
| Мощность | 2.85 к.с. (2.1 кВт) |
| Різальна система | ніж |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 7 рівнів |
| Тип двигателя | AL-KO Pro 145 QSS, 139 куб.см |
| травозбірник | 60 л, твердий |
| Ширина обработки | 510 мм |
- Цена: 25 999 ₴





