
Апарат для аргонодугового звар. TIG-200P (E20101), J. Оригінал
- Нет в наличии
42 476 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Апарат для аргонодугового звар. TIG-200P (E20101), J. Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jasic |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9 кг |
| Габаритні розміри | 560х365х355 мм |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр электрода | 1-3.2 мм (TIG), 1.5-4 мм (MMA) |
| Зварювальний струм MMA | 10-160 А |
| Зварювальний струм TIG | 5-200 А |
| ККД | 85% |
| Коефіцієнт потужності (cos Ф) | 0.93 |
| Комплектация | пальник WP-26 (4 м), комплект витратних матеріалів до пальника, затиск маси з кабелем, інструкція |
| Максимальная потребляемая мощность | 6 кВА |
| Номинальная потребляемая мощность | 5.58 кВт |
| Система охлаждения | повітряно-примусова |
| Степень защиты | IP23 |
| Тип зварювального струму | AC/DC |
| Тип зварювання | MMA, TIG |
| Товщина дроту | 0.5-12 мм |
| Тривалість включення (ТВ) | 100 А (100%) |
- Цена: 42 476 ₴






