
Кутова шліфмашина Bosch GWS 11-125 (1.1 кВт, 125 мм) (060179D002). Оригінал
- Нет в наличии
6 044 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Bosch GWS 11-125 (1.1 кВт, 125 мм) (060179D002). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг |
| Габаритні розміри | 102 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | блокування кнопки увімкнення, захист від ненавмисного пуску |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.2 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка із Vibration Control, фланець опорний (2605703014), затискна гайка (1603340040), захисний кожух (1607950043), ключ під два отвори (1607950043) |
| Мощность | 1100 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Скорость вращения вала | 11500 об/хв |
- Цена: 6 044 ₴




