
Насос погружной AL-KO Drain 20000 HD Premium (1.3 кВт, 20000 л/ч) (112836)
- Готово к отправке
- Код: 112836
6 959 ₴
5 999 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насос занурювальний AL-KO Drain 20000 HD Premium (1.3 кВт, 20000 л/год) (112836). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота всасывания | 7 м |
| Висота напору | 10 м |
| Габаритні розміри | 232х232х374 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 10 м |
| Діаметр патрубка / з'єднання | 59.6 мм |
| Мощность | 1300 Вт |
| Производительность | 20000 л/год |
| Розмір часток у воді | 38 мм |
| Тип жидкости | брудна |
- Цена: 5 999 ₴

