
Угловая шлифмашина Bosch GWS 19-125 CI (1.9 кВт, 125 мм) (060179N002)
- Нет в наличии
- Код: 060179N002
10 394 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Bosch GWS 19-125 CI (1.9 кВт, 125 мм) (060179N002). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.4 кг |
| Габаритні розміри | 103 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | захист від ненавмисного пуску |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Диаметр насадки | 75 мм |
| Комплектация | захисний кожух (1605510356), опорний фланець (2605703014), затискна гайка (1603345043), додаткова рукоятка Vibration Control (1602025052), гайковий ключ (1607950052), фільтр захисту від пилу Bosch (2608000695) |
| Мощность | 1900 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 11500 об/хв |
- Цена: 10 394 ₴





