
Багатофункціональний інструмент Dremel 4000-4/65 (175 Вт) (F0134000JT). Оригінал
- Нет в наличии
6 052 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Багатофункціональний інструмент Dremel 4000-4/65 (175 Вт) (F0134000JT). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dremel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 660 г |
| Габаритні розміри | 41 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глубина обработки | 43 мм |
| Комплектация | 65 насадок Дремель в міні-футлярі (в тому числі стартовий набір EZ SpeedClic); |
| Напряжение питания | 230 В |
| Мощность | 175 Вт |
| Скорость вращения вала | 5000-35000 об/хв |
- Цена: 6 052 ₴




