
Профессиональный перфоратор GBH 240 F Bosch Professional (790 Вт) (0611273000)
- Готово к отправке
- Код: 0611273000
8 651 ₴
7 656 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 240 F Professional (790 Вт) (0611273000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 24 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.7 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка, обмежувач глибини, кейс |
| Количество ударов | 0-4200 уд/хв |
| Патрон | SDS+ |
| Мощность | 790 Вт |
| Режимы работы | 3 |
| Робоча висота | 210 мм |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Скорость вращения вала | 0-930 об/хв |
- Цена: 7 656 ₴




