
Безударная дрель-миксер Bosch GBM 1600 RE (0.85 кВт, 630 об/мин) (06011B0000)
- Готово к отправке
- Код: 06011B0000
12 862 ₴
11 184 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Безударний дриль-міксер Bosch GBM 1600 RE (0.85 кВт, 630 об/хв) (06011B0000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 370х86х540 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 40 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 16 мм |
| Комплектация | ключ для патрона (1607950041), кулачковий патрон 16 мм, додаткова рукоятка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 11 Н*м |
| Патрон | 1-16 мм |
| Мощность | 850 Вт |
| Скорость вращения вала | 0-630 об/хв |
- Цена: 11 184 ₴




