
Перфоратор Bosch GBH 8-45 D (1500 Вт) (0611265100)
- Нет в наличии
- Код: 0611265100
50 396 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 8-45 D (1500 Вт) (0611265100). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 8.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 540х116х310 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 12-45 мм (наскрізне - 80 мм) |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 80 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 45 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 125 мм |
| Энеpгия удаpа | 12.5 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка (1612025004), серветка, тюбик з мастилом, чемоданчик |
| Количество ударов | 1380-2720 уд/хв |
| Патрон | SDS-max |
| Мощность | 1500 Вт |
| Режимы работы | удар, свердління, удар з свердлінням |
| Скорость вращения вала | 0-305 об/хв |
- Цена: 50 396 ₴







