
Отбойный молоток Bosch GSH 27 VC Professional (2 кВт, 62 Дж) (061130A000)
- Готово к отправке
- Код: 061130A000
110 107 ₴
94 920 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відбійний молоток Bosch GSH 27 VC Professional (2 кВт, 62 Дж) (061130A000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 29.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 600 мм |
| Гарантія | 36 |
| Энеpгия удаpа | 62 Дж |
| Количество ударов | 1000 уд/хв |
| Патрон | внутрішній шестигранник на 28 мм |
| Мощность | 2000 Вт |
- Цена: 94 920 ₴







