
Полірувальна машина Bosch GPO 14 CE Professional (1.4 кВт, 180 мм) (0601389000). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0601389000
20 096 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полірувальна машина Bosch GPO 14 CE Professional (1.4 кВт, 180 мм) (0601389000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Габаритні розміри | 185 мм |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр диска | гумова тарілчаста шліфувальна платформа: 180 мм; плоска щітка: 175 мм; полірувальна губка: 160 мм; кругла щітка: 100 мм; чашковий шліфувальний круг: 180 мм |
| Комплектация | D-подібна рукоятка (1619P07563), додаткова рукоятка (2602025067) |
| Мощность | 1400 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Скорость вращения вала | 750-3000 об/хв |
- Цена: 20 096 ₴







