
Гайковерт ударный Bosch GDS 30 Professional (0.92 кВт, 1000 Н*м) (0601435108)
- Нет в наличии
- Код: 0601435108
71 966 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гайковерт ударний Bosch GDS 30 Professional (0.92 кВт, 1000 Н*м) (0601435108). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 7.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 436x431 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр шурупів | макс. M 30 |
| Комплектация | скоба, додаткова рукоятка, інструкція, гарантійний талон, кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 1000 / 500 Н*м |
| Патрон | зовнішній чотиригранник 1", М30 |
| Мощность | 920 Вт |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Скорость вращения вала | 860 об/хв |
- Цена: 71 966 ₴




