
Детектор Bosch GMS 100 M Prof. Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0601081100
4 829 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Детектор Bosch GMS 100 M Professional (0601081100). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне вимикання | 5 хв |
| Вес | 0.27 кг |
| Габаритні розміри | 85х32 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина виявлення електропроводки | 100 мм |
| Глибина виявлення міді | 80 мм |
| Глибина виявлення сталі | 100 мм |
| Обрабатываемый материал | кольорові метали, чорні метали, електропроводка під напругою |
| Степень защиты | IP 54 |
| Тип питания | 1 x 9 В 6LR61 |
- Цена: 4 829 ₴





