
Дрель ударная Bosch 1300Вт GSB 21-2 RCT (1.3 кВт, 43/20.5 Н*м) (060119C700)
- Готово к отправке
- Код: 060119C700
18 012 ₴
15 528 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль ударний Bosch 1300Вт GSB 21-2 RCT (1.3 кВт, 43/20.5 Н*м) (060119C700). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 22/13 мм (кам'яна кладка - 24/16 мм) |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 40/25 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 16/10 мм |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 43/20.5 Н*м |
| Количество ударов | 0 – 15.300/51.000 хв.-1 |
| Патрон | 1.5 – 13 мм |
| Мощность | 1300 Вт |
| Різьба шпинделя | 1/2" – 20 UNF |
| Скорость вращения вала | 0–900/3.000 хв-1 |
- Цена: 15 528 ₴




