
Штроборіз Bosch GNF 35 CA (1.4 кВт, 150 мм) (0601621708). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0601621708
50 360 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штроборіз Bosch GNF 35 CA (1.4 кВт, 150 мм) (0601621708). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.7 кг |
| Габаритні розміри | 346 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина різу | 0-35 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.2 мм |
| Внешний диаметр | 150 мм. |
| Комплектация | опорний фланець (3 609 202 039), валіза (3 605 438 053), кругла гайка (3 609 202 040), ключ під два отвори, вигнутий (3 607 950 017), 3 розпірні шайби на 4 мм (3 609 202 041), 4 розпірні шайби на 6 мм (3 609 202 042) |
| Количество дисков | 2 шт. |
| Мощность | 1400 Вт |
| Скорость вращения вала | 9300 об/хв |
| Ширина різу | 3-39 мм |
- Цена: 50 360 ₴









