
Пила ланцюгова Bosch AKE 40 S (1.8 кВт, 400 мм) (0600834600). Оригінал
- Нет в наличии
4 502 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова Bosch AKE 40 S (1.8 кВт, 400 мм) (0600834600). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | +36 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.1 кг |
| Габарити полотна | 400 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | кришка, пильний ланцюг, шина, кришка оливного бачка, захисний футляр ланцюга |
| Крок зубців | 3/8'' |
| Об'єм оливного бака | 0.2 л |
| Мощность | 1800 Вт |
| Швидкість ланцюга | 9 м/с |
- Цена: 4 502 ₴

