
Строительный пылесос Bosch GAS 12-25 PL (1.25 кВт, 25 л) (060197C100)
- Готово к отправке
- Код: 060197C100
8 591 ₴
7 536 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Будівельний пилосос Bosch GAS 12-25 PL (1.25 кВт, 25 л) (060197C100). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 16 л |
| Габаритні розміри | 483х380х453 мм |
| Гарантія | 36 |
| Довжина шлангу | 3 м |
| Применение | сухе/вологе прибирання |
| Клас пилу | M |
| Комплектация | HEPA фільтр (1619PB3282), фільтр попереднього очищення (1619PB3283), антистатична трубка 2х0.5 м Ø35 мм (1619PA7324), щілинна насадка, шланг 3 м Ø35 мм (1619PA7322) |
| Пилозбірник | 21 л |
| Мощность | 1250 Вт |
| Мощность всасывания | 200 мбар |
| Производительность | 3900 л/хв |
| Тип питания | від мережі 220 В |
| Фильтр | 2300 кв.см |
- Цена: 7 536 ₴









