
Перфоратор Bosch GBH 2-20 D Professional (650 Вт, 1.7 Дж) (061125A400). Оригінал
- Нет в наличии
6 323 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 2-20 D Professional (650 Вт, 1.7 Дж) (061125A400). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 4-20 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 24 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 12 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 1.7 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка, обмежувач глибини 210 мм, чемоданчик |
| Количество ударов | 0-4980 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 650 Вт |
| Режимы работы | удар, свердління, свердління з ударом |
| Скорость вращения вала | 0-2300 об/хв |
- Цена: 6 323 ₴









