
Далекомір лазерний Bosch GLM 250 VF Professional (250 м) (0601072100). Оригінал
- Нет в наличии
15 179 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Далекомір лазерний Bosch GLM 250 VF Professional (250 м) (0601072100). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне вимикання | 5 хв |
| Вес | 240 г |
| Гарантія | 36 |
| Класс лазера | 2 |
| Кількість збережених значень | 30 |
| Лазерный диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Напряжение питания | 4хААА / до 30000 вимірювань |
| Единица измерения | м/см/мм |
| Рабочий диапазон | 0.05 – 250 м |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Степень защиты | IP 54 |
| Температура експлуатації | від -10 до +50 °C |
| Точність | ±1 мм |
| Время измерения | < 0.5 с |
| Время работы | 5 год |
| Час самонівелірування | 4 c |
- Цена: 15 179 ₴









