
Перфоратор Bosch GBH 5-40 DCE (1150 Вт) (0611264000)
- Готово к отправке
- Код: 0611264000
45 419 ₴
38 820 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 5-40 DCE (1150 Вт) (0611264000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 6.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 40 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 90 мм |
| Энеpгия удаpа | 8.8 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка (2602025117), тюбик з мастилом, серветка, чемоданчик |
| Количество ударов | 1500-3050 уд/хв |
| Патрон | SDS-max |
| Мощность | 1150 Вт |
| Режимы работы | буріння, удар |
| Робоча висота | 260 мм |
| Скорость вращения вала | 170-340 об/хв |
- Цена: 38 820 ₴









