
Перфоратор Bosch GBH 4-32 DFR SDS-PLUS + патрон (900 Вт) (0611332101). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 0611332101
36 829 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 4-32 DFR SDS-PLUS + патрон (900 Вт) (0611332101). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 6-32 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 90 мм |
| Энеpгия удаpа | 4,2 Дж |
| Комплектация | швидкозатискний патрон 13 мм (2608572212), додаткова рукоятка (2602025176), обмежувач глибини 310 мм (1613001003), змінний патрон SDS-plus (2608572213), тюбик з мастилом, серветка, чемоданчик (2605438651) |
| Количество ударов | 0-3600 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 900 Вт |
| Режимы работы | удар, свердління, свердління з ударом |
| Робоча висота | 226 мм |
| Скорость вращения вала | 0-760 об/хв |
- Цена: 36 829 ₴









