
Дриль ударний 600Вт GSB 13 RE ЗВП, Bosch. Оригінал
- Нет в наличии
2 607 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль ударний 600Вт GSB 13 RE ЗВП, Bosch. Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 25 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка (1612025024), обмежувач глибини 210 мм (1613001010) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 10.8 Н*м |
| Количество ударов | 0-25000 уд/хв |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Мощность | 600 Вт |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом |
| Різьба шпинделя | 1/2" – 20 UNF |
| Скорость вращения вала | 0-2800 об/хв |
- Цена: 2 607 ₴









