
Отбойный молоток Bosch GSH 5 CE (1.15 кВт, 8.3 Дж) (0611321000)
- Готово к отправке
- Код: 0611321000
36 707 ₴
31 644 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відбійний молоток Bosch GSH 5 CE (1.15 кВт, 8.3 Дж) (0611321000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 6.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 480х105х235 мм |
| Гарантія | 36 |
| Энеpгия удаpа | 8.3 Дж |
| Комплектация | валіза, додаткова рукоятка (2602025142), пікоподібне зубило 400 мм (2608690103), серветка, тюбик з мастилом (1615430010) |
| Количество ударов | 1300-2900 уд/хв |
| Патрон | SDS-max |
| Мощность | 1150 Вт |
- Цена: 31 644 ₴




