
Стремянка KRAUSE Corda (8 ступеней) (000767)
- Готово к отправке
- Код: 000767
5 056 ₴
4 435 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стрем'янка KRAUSE Corda (8 сходинок) (000767). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krause |
| Вес | 7.3 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до платформи | 1.65 м |
| Габаритні розміри | 2.40х0.54х0.12 м |
| Гарантія | 12 |
| Кількість секцій / сходинок | 1х8 |
| Профіль | прямокутний |
| Робоча висота | 3.65 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |
| Ширина сходинок | 80 мм |
- Цена: 4 435 ₴








