
Детектор Bosch TRUVO (tinbox) (0603681221). Оригінал
- Нет в наличии
2 944 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Детектор Bosch TRUVO (tinbox) (0603681221). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне вимикання | 10 хв |
| Вес | 0.15 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина виявлення електропроводки | 50 мм |
| Глибина виявлення міді | 60 мм |
| Глибина виявлення сталі | 70 мм |
| Дополнительно | автоматичне калібрування |
| Рабочий диапазон | 0,07 м |
| Тип аккумулятора | 3 x 1,5 В LR03 (AAA) |
- Цена: 2 944 ₴


