
Маска зварювальника RHINO СТРАЖ RH301 (110х90 мм) (RHZ0301). Оригінал
- Нет в наличии
1 193 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Маска зварювальника RHINO СТРАЖ RH301 (110х90 мм) (RHZ0301). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RHINO |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | шолом укомплектований світлофільтром, захисні екрани полікарбонатні для зовнішнього та внутрішнього захисту світлофільтра, наголовник з м'якою накладкою, батарея |
| Кількість сенсорів | 2 |
| Материал | Базальтопластик |
| Оптичний клас | 1\/2\/1\/2 |
| Підходить для | MIG, MMA, LiftTIG |
| Розмір оглядового вікна | 92х43 мм |
| Розмір світлофільтра | 110х90 мм |
| Степень затемнения | у світлому/темному стані: 4-8 DIN і 9-13 DIN |
| Температура експлуатації | від -10°C до +60°C |
| Тип питания | сонячні батареї + Li-ion (CR2450 3V) |
| Час затемнення | <1/25'000 сек при кімнатній температурі |
- Цена: 1 193 ₴



